top of page

Doğal Ürünler         %100 Doğal Lezzetler

33 yılı aşkın meslek hayatı boyunca elde edilen tecrübeler sonucunda aşağıdaki el yapımı doğal ürünleri değerli milletimizin  hizmetine sunmaktan gurur duyarız.

IMG_1402.JPG
Sirkeler
 

Doğal olarak yetiştirilen meyvelerin kendi hasat dönemlerinde üretime /tedarike dayalı olarak temin edilmesiyle süreç başlar. hassas temizlik ve elle doğrama yöntemiyle işlenerek Aerob bakterilerle fermantasyona alınması sonucu bir sezon sonrasında paketlenmek üzere korumaya alınmasıyla süreç devam eder. 

marmelat2.jpg
Reçeller & Marmelatlar

 

Doğal olarak yetiştirilen meyvelerin kendi hasat dönemlerinde üretime/tedarike dayalı olarak temin edilmesiyle süreç başlar. %100 meyve parçacıklarından oluşan Pancar şekerinden başka  hiç bir katkı kullanılmayan, odun ateşinde pişirilip paketlenmesiyle süreç devam eder. 

şifalı yağlar1.jpg
Şifalı Yağlar
 

Doğal olarak yetiştirilen şifalı bitkilerin kendi hasat dönemlerinde üretime / tedarike dayalı olarak temin edilmesiyle süreç başlar. Hassas temizlik ve elle doğrama yöntemiyle işlenerek doğal  fermantasyona alınması sonucu bir yaz sezonu sonrasında paketlenmek üzere korumaya alınmasıyla süreç devam eder. 

meyveler1.jpg
Taze Meyveler

 

Doğal olarak yetiştirilen, Tarım bakanlığı ÇKS sistemi ve Ziraat Odasında Çiftçi ve Ürün kaydı olan meyvelerin normal hasat döneminde pazarlanmasıyla süreç başlar. Hiçbir BGD Hormon ihtiva etmez. 

bakliyat2.jpg
Kuru Bakliyat
 

Doğal olarak yetiştirilen ürünlerin Elek tesislerinde temizlenmesi sonucu manuel olarak paketlenen sınırlı ürünlerden oluşmaktadır. Depolama ve paketleme aşamalarında Zirai ilaç (zehir) uygulaması yapılmamaktadır.

baharatlar1.jpg
Baharatlar

 

Doğal olarak yetiştirilen şifalı otlardan doğal olarak güneşte, sıhhi ortamlarda kurutulması ve öğütülmesi ile elde edilen sınırlı miktardaki ürünlerden oluşmaktadır.

bottom of page