top of page

Doğal Çiftlik Ürünleri

Doğal Çiftlik Ürünleri bu alanda hizmete sunulan yepyeni ürünler serisidir. Doğal olarak yetiştirilen meyvelerden elde edilen asitlerinin extra güçlendirilmiş karışımları ile  bitkisel ve hayvansal üretim alanlarında doğal çözümler sunmaktadır.

NSA.jpg
ES*NSA

Extra Strong* Natural Soil Acid

 

Topraklarda Ph düzenleyici ve verim artırıcı

Topraklarınız zannettiğinizden daha zengin mineraller içerir. Önemli olan bu minerallerden nasıl faydalanılacağını bilmektir. ES*NSA topraklarınızda bulunan minerallerden daha fazla faydalanmanızı sağlar.

SAĞLIKLI BİTKİ-YÜKSEK VERİM İÇİN EKSTRA GÜÇLÜ DOĞAL TOPRAK ASİTİ

Doğal Meyve asitleri elde edildikleri bölgenin iklim özellikleri, meyve çeşidi ve kalitesine bağlı olarak farklı renk, tat, aroma, koku ve kıvama sahiptirler. %100 Doğal ürünlerde bu değerler her üretim sezonu için farklılıklar arz eder.

ES*NSA elde edildiği meyvelere göre değişmekle birlikte vitaminler, mineraller, lifler açısından iyi bir kaynaktır. Bitki beslenmesinde topraktaki minerallerin çözülmesine yardımcı ve kök gelişimini destekleyici olarak rol almaktadır. Toprak Ph sını biraz aşağı çekerek minerallerin kökler tarafından alımını kolaylaştırır.  İçerdiği Doğal Makro ve Mikro elementler nedeni ile yan tesiri olmayan bir besin kaynağıdır.

Doğal olarak üretilen birinci sınıf sofralık meyvelerin tamamen el ile işlenerek hiçbir katkı maddesi eklenmeden elde edilen asitleri ile doğal Makro ve Mikro Elementlerin özleşmesi sonucunda oluşan karışımın dinlendirilerek filtre edilmesi sonucunda doğal koruyuculuk elde etmesini müteakiben paketlenmektedir.

Hiçbir koruyucu madde, renklendirici ve antioksidan içermez. Katkısız ve koruyucusuz olarak doğal yöntemlerle elde edildiği için kullanım süresi sonuna kadar kapağı kapalı olarak direk güneş ışığı almayan serin ortamlarda korunması gerekmektedir. Doğal çökeltilerin önlenmesi için her kullanım öncesi mutlaka karıştırılmalıdır.

Damla sulama ile kullanılması halinde seralarda; bir seferde 1gr/m2 dozu aşılmamalı, en çok iki haftada bir kullanılmalıdır. Meyve Bahçelerinde; ağacın yaşına bağlı olarak 500-1000gr/da, açık tarla sebze yetiştiriciliğinde gelişme dönemine göre 250-500gr/da dozu aşılmamalıdır. En çok iki haftada bir kullanılarak maksimum dört seferi geçmemelidir.

Salma sulama ile kullanılması halinde yetiştirilen bitkinin gelişme durumuna göre 1 ton sulama suyuna 50-75 gr dozu aşılmamalıdır.  

Topraklarınızdan daha fazla yararlanmak için çiftliğinizden eksik etmeyeceğiniz doğal ürün ES*NSA bahçelerinize ayrı bir canlılık katacaktır.

NFA.jpg
ES*NFA

Extra Strong* Natural Fruit Acid

 

Çiftliğinizde bulunan tavuklar bağışıklık sisteminin zayıf olduğu zamanlarda kolay hastalanırlar. Önemli olan bağışıklık sistemlerini güçlü tutarak hastalanmalarına müsaade etmemektir.

ES*NFA çiftliğinizde tavukların bağışıklık sisteminin en iyi takviyesidir. 

ÇİFTLİĞİNİZİN SAĞLIĞI İÇİN EKSTRA GÜÇLÜ DOĞAL MEYVE ASİTİ

Doğal Meyve asitleri elde edildikleri bölgenin iklim özellikleri, meyve çeşidi ve kalitesine bağlı olarak farklı renk, tat, aroma, koku ve kıvama sahiptirler. %100 Doğal ürünlerde bu değerler her üretim sezonu için farklılıklar arz eder. Doğal Meyve asitleri, meyvelerin doğal fermantasyonu sonucu oluşan doğal seyreltik asetik asitten ibarettir.

Meyve asitleri tavukların bağışıklık sistemini destekler ve bir çok faydası vardır. Bağışıklık sisteminin düşük olduğu stres zamanlarında verilmesi tavsiye edilmektedir. Meyve asitleri vitamin, mineral ve eser elementler yönünden zengindir. Midede ph seviyesinin düşmesine ve sindirime yardımcı olur. Meyve asitleri kanı temizler ve vücuttan mukus temizlenmesine yardımcı olur. Tavuklar solunum problemlerine yatkındır ve meyve sirkelerinin yararı olabilir.

Meyve asitleri vitamin, mineral ve özellikle potasyum açısında zengindir.

Meyve asitleri tavuklarda:

Bağırsak ve dışkı kokusunu azaltabilir.

Sindirime yardımcı olabilir.

Mineral ve yağların sindirimine yardımcı olabilir.

Proteini özümsemek için tavuklara yardımcı olabilir.

Meyve asitleri tavuklarda kullanım dozu olarak içme sularına tavukların gelişim dönemi dikkate alınarak tavuk başına günlük 0,5-1 mg yeterlidir.

ES*NFA elde edildiği meyvelere göre değişmekle birlikte vitaminler, mineraller, lifler açısından iyi bir kaynaktır. Tamamen meyvelerden üretilmeleri nedeniyle ve içilebilir özelliği ile yan tesiri olmayan takviye bir besin kaynağıdır.

Doğal olarak üretilen birinci sınıf sofralık meyvelerin tamamen el ile işlenerek hiçbir katkı maddesi eklenmeden elde edilen Meyve asitleri çökeltileri dinlendirilerek filtre edilmesi sonucunda doğal koruyuculuk elde etmesini müteakiben paketlenmektedir.

Hiçbir koruyucu madde, renklendirici ve antioksidan içermez. Katkısız ve koruyucusuz olarak doğal yöntemlerle elde edildiği için kullanım süresi sonuna kadar kapağı kapalı olarak direk güneş ışığı almayan serin ortamlarda korunması gerekmektedir. Doğal çökeltilerin önlenmesi için her kullanım öncesi mutlaka karıştırılmalıdır.

ES*RRM

çok yakında

 

Lütfen sabırla bekleyiniz

SÜRPRİZ ÜRÜNÜMÜZ 

Pek yakında

 

Lütfen Sabırla bekleyiniz.

bottom of page